سوالات متداول

شامل ۶ روز محل اسکان، ترنسفر فرودگاهی، گشت شهری، بازدید از پروژه ها، آشنایی با قبرس شمالی و مشاوره در زمینه خرید ملک و کار در طول مدت اقامت.

تور بازدید کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی گردد.

ایرانیان برای ورود به قبرس شمالی نیاز به اخذ ویزا ندارند و در فرودگاه باید مدارک زیر را ارایه دهند :

دعوتنامه ارسال شده از طریق شرکت گلدن لوکس به همراه نامه محل سکونت، بلیط برگشت، حداقل ۲۰۰۰ الی ۴۰۰۰ دلار یا پوند انگلیس برای شروع پروسه خرید ملک و هزینه های سفر

شروع قیمت ها برای واحدهای صفر ۷۵۰۰۰ پوند انگلیس می باشد. این مبلغ شروع قیمت و برای واحد های سوییت با متراژ حداقل ۴۲ متر می باشد.

در قبرس شمالی صرافی های ایرانی وجود دارند که می توانید مبلغ مورد نظر خود را با استفاده از کارت شتاب ایرانی با حواله به حساب صرافی دریافت نمایید, همچنین شرکت املاک گلدن لوکس با توجه به همکاری با صراف های معتبر تمامی امور مربوط به انتقال پول شما رو در کمتر از چند ساعت انجام می دهد.

رزرو ملک با ۱۰۰۰ پوند ( این مبلغ از کل مبلغ کسر می گردد ) برای یک ماه و سپس پرداخت پیش پرداخت و یا کل مبلغ خرید به صورت نقد یا اقساط بدون رزرو یک ماهه پرداخت میگردد.

بله، در قبرس شمالی امکان خرید اقساطی به صورت کلی به شکل زیر می باشد :

  • اقساط تا ۶۰ ماه بدون بهره
  • و یا تا ۱۰ سال با بهره ۹.۲ درصد سالیانه وجود دارد.

شرایط پرداخت شرکت های مختلف متفاوت میباشد و پس انتخاب پروژه مورد نظر میتونید شرایط دقیق پرداخت رو جویا بشید.

مبلغ سرمایه گذاری برای دریافت اقامت در قبرس شمالی بسته به تعداد نفرات متفاوت می باشد, به طور مثال برای یک خانواده دو نفر با حداقل مبلغ و با خرید یک واحد سوییت دریافت اقامت امکان پذیر می باشد اما برای یک خانواده ۴ نفره حداقل ملک دو خوابه باید خریداری شود .

پس از پرداخت پیش پرداخت و امضای قرارداد میتوانید برای دریافت اقامت اقدام کنید, دریافت اقامت نیازی به تسویه مبلغ کل ملک ندارد

این جزیره در قسمت شرق مدیترانه و در بخش اوراسیا واقع شده است. قبرس در جنوب ترکیه قرار گرفته است  و از شرق به خاورمیانه، از غرب به یونان و از جنوب به مصر منتهی می شود. جزیره قبرس از نظر وسعت سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه هست.

قبرس شمالی پنجمین کشور امن دنیاست.

واحد اصلی پول قبرس شمالی همان لیر ترکیه می باشد و پول خرد آن کروش نامیده می شود. خرید خانه و ماشین عموما براساس پوند انگلستان محاسبه میشود.

مردم قبرس شمالی به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند ولی اکثر آنان به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند.

در قبرس شمالی در حال حاضر درحدود ۷ دانشگاه معتبر موجود است. دانشجویان بین المللی از 135 کشور مختلف در این دانشگاه ها حضور دارند. تعداد دانشجویان بین المللی در این سال ها افزایش قابل توجه ای داشته.

هزینه های زندگی در قبرس شمالی به نسبت کشورهای اروپایی پایین تر می باشد. به طور متوسط هزینه یک خانواده سه نفره بین ۲۰۰۰ لیر تا ۳۰۰۰ لیر برای تمامی امور زندگی می باشد.

تمامی پروازها به قبرس شمالی ابتدا در استانبول و یا آنکارا توقف می کنند و سپس به قبرس شمالی پرواز می کنند، به شکلی که شما ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه باید تا ترکیه پرواز کنید، پس از وقفه ای بین ۱ تا ۳ ساعت در ترکیه و تعویض هواپیما یک ساعت و ۲۰ دقیقه تا قبرس شمالی مجدد پرواز می کنید. بلیط ها به صورت پیش‌فرض برای ۲ مقصد صادر می گردند، تهران تا استانبول و استانبول تا قبرس شمالی ( فرودگاه ارجان )

هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برای استفاده از تور بازدید از قبرس شمالی وجود ندارد.

شرایط پرداخت انعطاف پذیر و فوق العاده – شرایط آسان اقامت – سرمایه گذاری بر اساس ارز معتبر و پایدار پوند و یا دلار و یورو – ۶ روز اقامت رایگان جهت بازدید و بررسی – رشد قابل توجه سالیانه ملک – تنوع در شرکت های سازنده و پروژه ها – قیمت های بسیار پایین نسبت به ایران – تضمین اجاره با سود دهی مناسب – عدم محدودیت در مبلغ ملک جهت اخذ اقامت

شرکت گلدن لوکس هزینه ای بابت اقامت از مشتریان دریافت نمیکند و تمامی پروسه دریافت اقامت به صورت کاملا رایگان انجام میگردد. اخذ اقامت کشور قبرس شمالی ۲۱ روز کاری زمان می برد.

بله اقامت قبرس شمالی تا ۵ سال به صورت سالانه صادر می گردد و پس از سال پنجم تبدیل به اقامت دایم می گردد.

بله تمامی سندها در قبرس شمالی پس از تسویه کل مبلغ، به صورت کامل به نام خریدار به صورت دایم ثبت می گردد، و در سند تمامی جزییات ملک و حتی مقدار سهم خریدار از زمین ملک نیز در سند درج می گردد و توسط دولت تایید میگردد.

روند خرید ملک در قبرس شمالی بسیار ساده می باشد و این پروسه ۲۴ الی ۴۸ ساعت زمان می برد، و پروسه ثبت و اسناد یک روز کاری.

منطقه لانگ بیچ یکی از بهترین مناطق و رو به رشدترین از نظر سرمایه گذاری با توجه به موقعیت جغرافیایی و تعدد بیش از حد سازندگان بهترین منطقه می باشد و از امکانات این منطقه می توان از : نزدیکی به دریا، ۳۰ دقیقه رانندگی تا فرودگاه، ۱۰ دقیقه رانندگی تا شهر فاماگوستا، ۴۰ دقیقه تا شهر لفکوشا، یک ساعت تا شهر گیرنه و … نام برد.

در قبرس شمالی علاوه بر تورم ۵ الی ۱۰ درصدی سالیانه ملک، ارزش افزوده ی قابل توجهی شامل ملک های این کشور می شود، به طور مثال تفاوت ملک های آماده و پیش فروش در قبرس شمالی حدود ۲۰٪ می باشد که این افزایش قیمت و روند ساخت انجام میگردد.

بله، با توجه به اینکه شما با مدارک ملک خود به سفارت های مذکور نشان می دهید که شما از تمکن مالی برخوردار هستید و در کشور ثانویه توانایی زندگی را دارید و توانایی پرداخت هزینه های زندگی را دارید به راحتی میتوایند ویزای کشور های اروپایی و سایر کشور ها را بگیرید.

در قبرس شمالی به علت اینکه ملک خریداری شده به صورت کامل به نام خریدار ثبت می گردد، پس از فوت خریدار، سند ملک خریداری شده مانند ایران به وارثین انتقال پیدا می کند.

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید ؟

فرم زیر را تکمیل کنید کارشناسان ما در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهند گرفت

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
21 - 5 = ?
برای ارسال سوال امنیتی را پاسخ دهید
Enter the equation result to proceed

برای اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه با ما تماس بگیرید


تماس بگیرید